Materiały do sklejania

Taśma klejąca THERMOFLOC

Nasza taśma klejąca THERMOFLOC o szerokości rolki 5 cm jest specjalnie stworzona dla systemu THERMOFLOC. Taśmy klejące, względnie oprócz hermetycznego uszczelnienia warstwy  paroizolacyjnej THERMOFLOC i paroprzepuszczalnej membrany THERMOFLOC, mogą służyć do wykonywania połączeń dylatacyjnych na płytach z produktów drewnianych (np. Płytach OSB, sklejkach itp.).

Miło nam Cię powitać w świecie efektywnych i ekologicznych systemów izolacyjnych Thermofloc. Jako lider właśnie w tej dziedzinie specjalizujemy się również w dostarczaniu naszym Klientom innowacyjnych materiałów izolacyjnych. Te zapewniają skuteczną oraz energooszczędną ochronę termiczną. Jako zaufany partner w tejże branży możemy Ci zaoferować szeroki wybór rewolucyjnych materiałów do sklejania oraz uszczelniania, takich jak, chociażby taśma klejąca Thermofloc. Ta znakomicie nadaje się na przykład do połączeń warstw foli i membran budowlanych.

 

Połączenie solidności i wydajności

 

Taśma klejąca Thermofloc to niezbędne narzędzie do skutecznego sklejenia naszych nowoczesnych systemów izolacyjnych. Produkt ten został zaprojektowany z myślą o profesjonalistach – oferowana przez naszą firmę taśma klejąca gwarantuje bowiem solidne i trwałe połączenie. Za to odpowiada oczywiście jej unikalna formuła klejąca, która odznacza się znakomitym uszczelnieniem, dzięki czemu można za jej pomocą wyeliminować wszelkie luki czy szczeliny w wykonywanym systemie izolacyjnym. Te prowadzą do strat energii i zawilgocenia materiału izolacyjnego, dlatego warto je zlikwidować. Z oferowanym przez nas produktem uszczelniającym masz jednak pewność, że Twój system będzie skuteczny i efektywny.

 

Nowocześnie, czyli z szerokim zastosowaniem

 

Wierzymy, że nowoczesne materiały uszczelniające czy sklejające powinny się cechować uniwersalnością. Na szczęście oferowana w naszym przedsiębiorstwie taśma klejąca Thermofloc taka właśnie jest. Ta znajduje bowiem zastosowanie w różnego typu projektach izolacyjnych. Na przykład, może być używana do sklejania membran paroizolacyjnych czy folii aluminiowych. Za tak szerokie zastosowanie odpowiedzialna jest elastyczność, a także wytrzymałość naszej taśmy klejącej. Cechy te zapewniają bowiem jej idealne dopasowanie do wielu powierzchni czy kształtów — ułatwia to montaż tego materiału. Niezależnie więc od rodzaju konstrukcji, nasza taśma klejąca Thermofloc może zapewniać niezawodne, trwałe połączenia, które bezpośrednie wpływają na poprawę skuteczności izolacji termicznej.