• 30/01/2023 0 Komentarze
  Czym jest celuloza Thermofloc

  Materiał izolacyjny THERMOFLOC produkowany jest z czystego i wysortowanego papieru gazetowego z dodatkiem surowców mineralnych w celu zakonserwowania i zapewnienia ochrony przeciwpożarowej. W branży budowlanej “celuloza” oznacza potocznie materiał izolacyjny aplikowany metodą wdmuchiwania.

  Dowiedz się więcej
 • 30/01/2023 0 Komentarze
  Ocieplanie celulozą czy wełną? Wady i zalety materiałów izolacyjnych

  Konstrukcja domu nastręcza bardzo wielu pytań i dylematów zarówno amatorom, jak profesjonalistom. Każdy z etapów budowy to nowe decyzje dotyczące wyboru techniki i materiałów. W grę wchodzą nie tylko takie aspekty jak efektywność zastosowanego rozwiązania, ale także czas przeznaczony na realizację prac, potrzebne środki pieniężne oraz trwałość. Wszak dom budujemy na kilkadziesiąt lat.

  Dowiedz się więcej
 • 30/01/2023 0 Komentarze
  Jakie są zalety zastosowania ocieplania celulozą?

  Zabezpieczenie budynków przed zimnem i wiatrem to jeden z podstawowych celów nowoczesnego budownictwa. Nauka i technika dają nam dziś do wyboru bardzo wiele metod izolacji, jednak nie każda z nich jest tak samo bezpieczna, efektywna i ekonomiczna. Opierając się na naszym wieloletnim doświadczeniu, możemy ze swojej strony polecić najbardziej niezawodny sposób na skuteczną metodę izolacji zarówno nowych jak i starych domów i mieszkań. Jeśli planujesz ocieplanie dachów i podłóg lub też ścian, elewacji i innych elementów budynku, izolacja z celulozy metodą wdmuchiwania powinna zwrócić także Twoją uwagę!

  Dowiedz się więcej