Technologia wdmuchiwania celulozy - izolacja cieplna

TECHNOLOGIA ZADMUCHU CELULOZY

Ciągła, przyjazna dla środowiska i otwarta na dyfuzję izolacja cieplna.

Technologia zadmuchu polega na tym, że materiał izolacyjny jest instalowany w elementach budynku za pomocą specjalnie wyposażonych maszyn. Izolacja jest transportowana wężami za pomocą powietrza do pustych przestrzeni. Tam celuloza jest rozprowadzana po całej przestrzeni i sprężana przez powietrze tworząc nieprzerwaną i ciągłą warstwę izolacyjną.

 

Naszym klientom oferujemy różne rodzaje technologii nadmuchu:

W dobie nowoczesnych rozwiązań także branże związane z budownictwem czy wykańczaniem budynków muszą je wykorzystywać. Jedną z nich jest oczywiście oferowana przez nasze przedsiębiorstwo technologia wdmuchiwania celulozy. To innowacyjne podejście do izolacji termicznej ma wiele zalet, a jednym z jego celów jest szybkie, efektywne i co ważne skuteczne wypełnienie wszelkich przestrzeni materiałem izolacyjnym. Cały proces odbywa się z pomocą starannie przemielonej celulozy — materiał ten z powodzeniem może zostać umieszczony zarówno w ściany, jak i w stropy, dachy czy poddasza.

 

Zalety technologii wdmuchiwania

 

Oferowana przez nasze przedsiębiorstwo nowoczesna technologia wdmuchiwania to przede wszystkim skuteczny sposób na izolację termiczną oraz akustyczną poszczególnych elementów budynku. Z pewnością także kwestie oszczędności będą dla Ciebie atrakcyjne – wdmuchiwana izolacja z celulozy, dzięki swoim doskonałym parametrom spowoduje obniżenie kosztów związanych z ogrzewaniem budynku. W oferowanej przez nas technologii ważny jest również aspekt ekologiczny. Celuloza jest bowiem materiałem naturalnym, pochodzącym z recyklingu nie zawierającym soli boru.