Thermobagi

System THERMOBAG

System ten oferuje czystą i ekonomiczną izolację dachów, także wtórnie przy modernizacji istniejących budynków. Jedynym wymaganiem jest odpowiedni dostęp do przestrzeni między elementami konstrukcyjnymi dachu. THERMOBAG składa się z paroizolacji (wartość sd ok. 10,0 m) po stronie pomieszczenia oraz wodoodpornej membrany, otwartej dyfuzyjnie od strony zewnętrznej (wartość sd <0,04 m).

Jesteśmy producentem, któremu w kwestii izolacji cieplnej zaufało już wielu inwestorów. Możemy bowiem zaoferować inteligentne systemy dociepleń Thermofloc. Te mogą Ci zagwarantować doskonałą ochronę Twojego budynku przed stratami cieplnymi, ale mogą Ci zapewnić także wiele innych korzyści. Wszystkie bezsprzecznie wpływają na Twój komfort oraz oszczędności energetyczne. Jednym z elementów, które możemy Ci zaproponować, jest innowacyjny system Thermobag.

 

Czym jest Thermobag?

 

Thermobag jest jednym z kluczowych elementów, które możemy Ci zaoferować. System ten stanowi innowacyjne rozwiązanie do termomodernizacji budynków łączące w sobie zalety tradycyjnej izolacji termicznej oraz nowoczesnych technologii. Thermobag to więc nic innego jak specjalnie zaprojektowane rękawy, które wypełnione są najwyższej jakości materiałem izolacyjnym Thermofloc. System Thermobag składa się z paraizolacji, której wartość sd wynosi około 10 m oraz wodoodpornej wysokoparoprzepuszczalnej membrany (ta ma wartość sd <0,04 m). Pierwszy z elementów tego systemu zostaje umieszczony od wewnątrz budynku, drugi z kolej znajduje się na zewnątrz.

 

Zalety systemu Thermobag

 

System Thermobag jest niezwykle elastyczny i wszechstronny, dzięki czemu może być stosowany w różnych obszarach budynku — między innymi na poddaszach oraz w ścianach i dachach. Opisywany system Thermobag przeznaczony jest głównie do termomodernizacji w budynkach już istnejących. Warunkiem jego zastosowania jest jedynie właściwa przestrzeń pomiędzy poszczególnymi częściami na przykład dachu. Z pewnością nasi Klienci docenią brak inwazyjności systemu Thermobag oraz higieniczność i czystość jego instalacji – nie są w jego przypadku potrzebne skomplikowane prace budowlane, które wiążą się z bałaganem.

 

Korzyści dla Ciebie

 

Instalacja systemu Thermobag pozwala na ochronę środowiska, dzięki temu, że materiał używany w nim jest w pełni ekologiczny. Inna kwestia to doskonała izolacja termiczna pozwalająca na ochronę Twojego budynku przed stratami cieplnymi oraz przegrzaniem. Z pewnością aspekty te przełożą się także na Twoje finanse oraz komfort mieszkania. Co ważne, system Thermobag jest również świetnym sposobem na udoskonalenie właściwości dźwiękochłonnych Twojego budynku.