Przemysłowe systemy wdmuchiwania

Na potrzeby klienta dostarczamy technologię montażu izolacji drewnianych prefabrykowanych elementów szkieletowych.

 

Wysoki poziom automatyzacji i niezmiennie wysoka jakość obróbki pozwala zoptymalizować koszty i nadać produktom jakość przemysłową.

 

Fabryczny system napełniania można dostosować do indywidualnych potrzeb  klienta, dzięki czemu można go łatwo zintegrować zarówno z małymi firmami, jak i w pełni zautomatyzowanymi liniami produkcyjnymi.

Coraz więcej na naszym rynku powstaje firm, które oferują budowy domów tak zwanych prefabrykowanych. Tego typu budynki powstają między innymi z gotowych szkieletów drewnianych, które później na etapie budowy się ze sobą łączy. Taka metoda jest nie tylko szybsza, jeśli chodzi o powstawanie gotowych domów, ale i bardziej ekologiczna oraz tańsza. Podobnie sprawa wygląda w przypadku eksploatacji budynku, oczywiście wszystko pod warunkiem, że została w nim zastosowana odpowiednia izolacja. My jako przedsiębiorstwo zajmujące się technologią wdmuchiwania celulozy możemy zaoferować między innymi przemysłowe systemy wdmuchiwania jej.

 


Komu dedykujemy naszą ofertę?

Nasz produkt, jakim są przemysłowe systemy wdmuchiwania, z pewnością będzie przydatny dla wszystkich przedsiębiorstw zajmujących się produkcją prefabrykatów do domów szkieletowych. Profesjonalna i co ważne, ekologiczna metoda izolacji cieplnej poszczególnych części takiego budynku, pozwala w bezpieczny dla zdrowia domowników zabezpieczyć ściany przed stratami cieplnymi. Przemysłowe systemy wdmuchiwania, które możemy zaoferować, świetnie sprawdzają się więc zarówno w małych przedsiębiorstwach, jak i tych ogromnych, działających na naprawdę wielką skalę. Nasze systemy są bardzo uniwersalne, dzięki czemu z łatwością można je zintegrować z każdej wielkości liniami produkcyjnymi. Dodatkowo nasz produkt może w pełni zostać dostosowany do potrzeb danej firmy.

 


Przemysłowe systemy wdmuchiwania — korzyści i zalety

Tych jest naprawdę sporo. W ostatnim czasie jest naprawdę sporę zapotrzebowanie na prefabrykaty do domów szkieletowych, dlatego izolacja ich poszczególnych części musi się odbywać błyskawicznie i niemalże na masową skalę. Właśnie w takich sytuacjach nasze przemysłowe systemy wdmuchiwania sprawdzają się doskonale. Wszystko dlatego, że pozwalają one w sposób szybki i schematyczny wykonać izolację szkieletu prefabrykowanego. Wysoki poziom automatyzacji ich poszczególnych podsystemów z kolei to gwarancja wysokiej jakości takiej produkcji, każdy egzemplarz będzie także w identyczny sposób zaizolowany – to z pewnością wyeliminuje wszelkie pomyłki czy usterki. Nie zapominajmy także o kosztach produkcji — dzięki naszym systemom przemysłowego wdmuchiwania z pewnością zostaną one obniżone.